15.05.2018

Kesän 2018 harjoitusajat

18.00-19.30 Aikuiset - Kurranummen kenttä Maija Lenkki + keppijumppa
5.6.   Kilparyhmä Juha Voima
6.6. 17.00-19.00 Kilparyhmä - Pukinmäki Juha ja Maija Testit (testit klo 17.30)
6.6. 18.00-19.30 Aikuiset -  Tatami 2 Mikael Lajiharjoitus
7.6. 17.00-18.00 Kilparyhmä - Pukinmäki Juha ja Maija Testit (testit klo 17.30)
8.6.   Kilparyhmä Juha Voima
10.6. 18.00-20.00 Kilparyhmä Tatami 2 Juuso ja Nea Kata
         
11.6. 17.00-18.30 Kilparyhmä -  Kurranummen kenttä Pepe Kumite
11.6. 18.00-19.30 Aikuiset - Kurranummen kenttä Juuso Lenkki + keppijumppa
12.6.   Kilparyhmä Juha Voima
13.6. 17.00-18.00 Kilparyhmä Maija Pistarit
13.6. 18.00-19.30 Aikuiset - Tatami 2 Maija Lajiharjoitus
14.6. 16.30-18.00 Kilparyhmä - Pukinmäki Maija Loikkaharjoitus
15.6.   Kilparyhmä Juha Voima
17.6. 18.00-20.00 Kilparyhmä - Tatami 2 Juuso ja Nea Kata
         
18.6. 19.30-20.30 Kilparyhmä Pepe Kumite
18.6. 18.00-19.30 Aikuiset Pepe Lenkki + keppijumppa
19.6.   Kilparyhmä Juha Voima
20.6. 17.00-18.00 Kilparyhmä Maija Pistarit
20.6. 18.00-19.30 Aikuiset Niklas Lajiharjoitus
21.6. 16.30-18.00 Kilparyhmä Maija Loikkaharjoitus
         
25.6. 17.00-18.30 Kilparyhmä Pepe Kumite
25.6. 18.00-19.30 Aikuiset Maija Lenkki + keppijumppa
26.6.   Kilparyhmä Juha Voima
27.6. 17.00-18.00 Kilparyhmä Maija Pistarit
27.6. 18.00-19.30 Aikuiset Kimmo L. Lajiharjoitus
28.6. 16.30-18.00 Kilparyhmä Maija Loikkaharjoitus
29.6.   Kilparyhmä Juha Voima
         
10.7.   Kilparyhmä Juha Voima
15.7. 18.00-20.00 Kilparyhmä Juuso ja Nea Kata
         
17.7.   Kilparyhmä Juha Voima
18.7.   Kilparyhmä Kalle Kumite
19.7.   Kilparyhmä Kalle Loikka
22.7. 18.00-20.00 Kilparyhmä Juuso ja Nea Kata
         
24.7.   Kilparyhmä Juha Voima
25.7.   Kilparyhmä Kalle Kumite
26.7.   Kilparyhmä Kalle Loikka
29.7. 18.00-20.00 Kilparyhmä Juuso ja Nea Kata
         
31.7.   Kilparyhmä Juha Voima
1.8. 17.00-18.00 Kilparyhmä Kalle Pistarit
1.8. 18.00-19.30 Aikuiset Katja S. Lajiharjoitus
2.8.   Kilparyhmä Kalle Loikka
3.8.   Kilparyhmä Juha Voima
5.8. 18.00-20.00 Kilparyhmä Juuso ja Nea Kata
         
6.8. 17.00-18.30 Kilparyhmä Pepe Kumite
6.8. 18.00-19.30 Aikuiset Maija Lenkki + kuntopiiri
7.8.   Kilparyhmä Juha Voima
8.8. 17.00-18.00 Kilparyhmä Maija Pistarit
8.8. 18.00-19.30 Aikuiset Jaana Lajiharjoitus
9.8. 16.30-18.00 Kilparyhmä Maija Loikka + kuntopallo
10.8.   Kilparyhmä Juha Voima
12.8. 18.00-20.00 Kilparyhmä Juuso ja Nea Kata
         
13.8. AVOIMET OVET    
14.8.   Kilparyhmä Juha Voima
15.8. 17.00-18.00 Kilparyhmä Maija Pistarit
15.8. 18.00-19.30 Aikuiset Satu Lajiharjoitus
16.8. 16.30-18.00 Kilparyhmä Maija Loikka + kuntopallo
17.8.   Kilparyhmä Juha Voima
19.8. 18.00-20.00 Kilparyhmä Nea Kata
         
20.8. 17.00-18.30 Kilparyhmä Pepe Kumite
20.8. 18.00-19.30 Aikuiset Maija Lenkki + kuntopiiri
21.8.   Kilparyhmä Juha Voima
22.8. 17.00-18.00 Kilparyhmä Maija Pistarit
22.8. 18.00-19.30 Aikuiset Anne Lajiharjoitus
24.8.   Kilparyhmä Juha Voima
26.8. 18.00-20.00 Kilparyhmä Juuso ja Nea Kata
         
27.8. 18.00-19.30 Aikuiset Anne Lenkki + kuntopiiri
28.8.   Kilparyhmä Juha Voima
29.8. 18.00-19.30 Aikuiset Leena Lajiharjoitus
30.8. 16.30.18.00 Kilparyhmä Maija Loikka + kuntopallo
31.8.   Kilparyhmä Juha

Voima